czwartek, 15 marca 2012

Po co blog?

No właśnie... Po co ten blog? Nie mam na to jednoznacznej odpowiedzi... Po prostu lubię pisać, a tym samym dzielić się niekoniecznie trafnymi spostrzeżeniami, przemyśleniami(po lekturze jakiejś książki, artykułu lub tak po prostu z durna franc), bo tworzę wiersze, bo (tak mi się wydaje) jestem w miarę kreatywnym gościem, choć tu wolę zachować pewne granice. Dlatego, że mimo, iż nauczyłem się mówić, to lepiej przychodzi mi pisanie. Dlatego, że tu mogę być niemal całkowicie szczery i nie czuć takiego dyskomfortu, jak podczas szczerej rozmowy na temat "naszych wad i zalet w cztery oczy". Prawda? Boimy się czasem mówić, bo istnieje strach przed stratą...
Zapewne znajdzie się wiele innych powodów, które na pewno wyjdą w czasie. Przyjmijmy, że powstał on dla mnie, bo lubię pisać oraz dla tych(mam nadzieję wszystkich), którzy lubią czytać. Niech to będzie świadectwo gościa, którego postawa ulega ciągłym modyfikacjom...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz