wtorek, 13 marca 2012

Się przywitam

Się przywitam, jak to ująłem w tytule. Wirtualnie cię przytulę lub podam dłoń. I jak wrażenie? Pytam, bo tak się z reguły robi, gdy jesteśmy daleko od siebie, gdy się znamy słabo albo wcale.
To zawsze można zmienić. Wystarczy tylko zmniejszyć odległość i mówić do siebie. Jak będzie dane, to ten moment zamienić w wieczność...

1 komentarz: