niedziela, 18 marca 2012

Normalnie nienormalny

Objawy tej choroby to:
- sprzeciw wobec krętactwa i kombinatorstwa
- niemożność pogodzenia się z totalną utratą morali i odwróconymi do góry wartościami
- negatywne, lecz nie nienawistne zapatrywanie się na homoseksualizm
- sprzeciw wobec aborcji czy eutanazji
- stanie w opozycji i obrona podstawowych wartości
- umiłowanie ciszy...
- szukanie spokoju i wewnętrznej harmonii
- sprzeciw wobec legalizacjom wszelakiej maści
i wiele wiele innych, będących w opozycji do tego, co się teraz dzieje.
Diagnoza doktora: NORMALNIE NIENORMALNY.
Leczenie: stanąć na głowie, wtedy wszystko ponoć się normuje.

3 komentarze:

  1. Witaj. :) Na podstawie objawów stwierdzam jedno - chyba chorujemy na to samo. Ale nie bardzo chcę się leczyć, niezbyt posłuszny ze mnie pacjent. Bo wiesz - dobrze mi w tej mojej normalnej nienormalności... :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiesz, Kropeczko... Byłem u lekarza, stwierdził mi takie a nie inna schorzenie i zaproponował ironicznie bym stanął na głowie. Próbowałem, ale nie ustoję tak długo xD. Tobie też o wiele lepiej widzę na własnych nogach ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. heh, to juz wiem skad to stanie na glowie sie wzielo ^ ^

    OdpowiedzUsuń