środa, 28 marca 2012

Międzyludzkie relacje nieludzkie

Podam Ci swój numer telefonu i gadu gadu. Można do mnie dzwonić lub pisać jakoś po 17. Będę wtedy dostępny.
Oczywiście. Przyjąłem do wiadomości. Tylko widzisz... Problem polega na tym, że ja do Ciebie wystosowywałem już kilka razy, a ty do mnie ani razu... Dlaczego to tak?
No bo...


To jak? Dzisiaj się umawiamy? Chciałbym w końcu z Tobą...
Znaczy wiesz... Bo dzisiaj ja nie bardzo mogę... Znowu mam pracę do zrobienia(w domyśle kolejna balanga)
Czyli kiedy w takim razie?
Dam ci jeszcze znać albo ty się do mnie odezwij.
(f...k!)


23.01.2012 18:51:23  Cześć, co dobrego
26.01.2012 20:20:34  A jesteś ty, czy nie?
30.01.2012 19:14:24  Co u ciebie słychać?
01.02.2012 14:50:25  Heloł! Skąd to milczenie? Co jest? Co u ciebie?
01.02.2012 20:35:22  W zasadzie to nic ciekawego.
01.02.2012 20:35:29  Jesteś tego pewna?
01.02.2012 20:46:39  Tak(a na poważnie to nie mam ochoty z tobą gadać, choć ostatnio mówiłam co innego albo mam setki innych okien pootwieranych i jeszcze ty mi się wpierd... albo coś tam coś tam)
Pogadalim...


Te oraz wiele wiele innych międzyludzkich relacji nieludzkich. "Gotta know'em all? Pokemon".

1 komentarz: